RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

Naše rybářská organizace pořádá každoročně tradiční rybářské závody. Na začátku rybářské sezóny se pořádají na rybníku Dvorce závody v plavané. Rybolovná technika na plavanou není ale podmínkou. Pokud chtějí rybáři lovit na feeder nebo vsadí na položenou, není žádná z těchto technik zakázanou metodou lovu.
Samozřejmě nezapomínáme ani na mladé rybáře. Vedoucí kroužků uspořádají každoročně i závody v kategorii do 15let věku. Ani tady nechybí hodnotné ceny a zdravé soutěžení. Také závody mládeže se pořádají na rybníku Dvorce.
Začátkem léta přichází období kaprařských závodů. Termín se dopředu určí s dostatečným předstihem a soutěží se ve dvoučlených týmech. Od pátku odpoledne do nedělního poledne se soutěží v lovu kaprů nebo amurů. Poslední závody sezóny jsou v lovu sumců. Opět se dvojice rybářů snaží po 3 dny ulovit co největší sumce na rybníku Dvorce.

A co říci závěrem? Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se o průběh a přípravu všech rybářských závodů starají. Není důležité vyhrát, ale prožít krásný čas u vody. A hlavně si každé závody opravdu užít!

Důležité upozornění k termínům závodů

Současná pandemická situace a stále se měnící pravidla pro možnost organizovat obdobné akce, jako jsou i rybářské závody, nám zatím neumožňuje stanovit pevné termíny závodů. Není proto ani důvod se opakovaně dotazovat na termíny závodů a posílat předběžné registrace na závody s požadavky na konkrétní lovná místa. Tyto předběžné registrace nejsou v současné době akceptovány. V okamžiku, kdy bude možné stanovit konkrétní termín závodů, bude stanoven i datum, od kterého se lze na závody přihlašovat, bude i aktivována aktuální mapa lovných míst a zveřejněny propozice závodů. Do té doby Vás prosíme o trpělivost. Sledujte webové stránky. Budeme Vás v rámci možností s předstihem informovat jak o termínech závodů, tak i o datu, od kterého se lze na závody závazně hlásit.

Děkujeme za pochopení.RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LETOŠNÍ RYBÁŘSKÉ SEZÓNĚ

Rybářské závody TERMÍN PROPOZICE PLAKÁT /MAPA OSTATNÍ DOKUMENTY
         
Závody plavaná ?.?.2021

 

 

         
Závody mládež ?.?.2021

ZRUŠENO

 

 

         
Dvorecký kapr ?.?.2021

 

 

         
Sumcové závody ?.?.2021

 


 

VÝSLEDKY ZÁVODŮ

Rok závodů Plavaná Dvorecký kapr Sumcové závody Mládež závody Galerie odkaz
2020

   
2019

 

 
2018

 
           
2017

 
           
2016

 
           
2015  
           
2014  
  .        
2013    
           
2012    
           
2011    
           
2010      
           
2009        
           
2008        
           
2007