Rybářské závody

Naše rybářská organizace pořádá každoročně tradiční rybářské závody. Na začátku rybářské sezóny se pořádají na rybníku Dvorce závody v plavané. Rybolovná technika na plavanou není ale podmínkou. Pokud chtějí rybáři lovit na feeder nebo vsadí na položenou, není žádná z těchto technik zakázanou metodou lovu.


Samozřejmě nezapomínáme ani na mladé rybáře. Vedoucí kroužků uspořádají každoročně i závody v kategorii do 15let věku. Ani tady nechybí hodnotné ceny a zdravé soutěžení. Také závody mládeže se pořádají na rybníku Dvorce.


Začátkem léta přichází období kaprařských závodů. Termín se dopředu určí s dostatečným předstihem a soutěží se ve dvoučlených týmech. Od pátku odpoledne do nedělního poledne se soutěží v lovu kaprů nebo amurů. 

Poslední závody sezóny jsou v lovu sumců. Opět se dvojice rybářů snaží po 3 dny ulovit co největší sumce na rybníku Dvorce.


A co říci závěrem? Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se o průběh a přípravu všech rybářských závodů starají. Není důležité vyhrát, ale prožít krásný čas u vody. A hlavně si každé závody opravdu užít!